Aktuálně obsazujeme tyto pozice :

Hledáme nové kolegy do našeho teamu. Pokud Vás naše nabídka osloví, zašlete svůj životopis na e-mail: [javascript protected email address]

Nabízíme:
  • perspektivní a zajímavé zaměstnání v prostředí středně velké výrobní společnosti
  • zaškolení, možnost seberealizace
  • motivační finanční ohodnocení, platové podmínky v závislosti na schopnostech
  • 13. plat
  • 3 dny zdravotního volna
  • stravování v prostorách společnosti s příspěvkem zaměstnavatele, pitný režim na pracovišti
  • příspěvek na dopravu, odměna za docházku
  • pracovní doba 7,5 hodiny pro všechny pozice
  • zaměstnanecká sleva na firemní výrobky a služby
  • odměna při pracovních a životních výročí
  • u THP pozic k dispozici mobilní telefon a notebook
  • nástup ihned

OBSLUHA CNC STROJE

Pracovní náplň:

Kompletní obsluha CNC stroje (výroba, seřizování, vkládání programů, údržba atd.).
Zodpovědnost za plnění výrobních plánů a kvality.
Administrativní úkony.

Požadavky na pracovní pozici:

- obsluha CNC stroje - vzdělání technického směru
- dobrá znalost práce na PC (tvorba programů)
- spolehlivost, flexibilita
- zodpovědnost, pečlivost, schopnost týmové práce
- praxe na CNC stroji velkou výhodou
- znalost technické dokumentace
- ochota pracovat na směny (ranní, odpolední PO - PÁ)

EXPEDIENT

Balení výrobků (kuchyňské, pracovní a jiné desky). Manipulace a příprava zboží k expedici.
Administrativní úkony spojené s výkonem práce, práce s elektronickou čtečkou.
Zodpovědnost za plnění expedičních plánů - řádné zabalení desek spolu s přiloženým příslušenstvím, správné seřazení desek při expedici.

- znalost práce na PC (Excel)
- manuální zručnost a fyzická zdatnost
- ochota pracovat na směny (PO - PÁ ranní, odpolední)